——-

————

———–

————–

——

++++++++

++++++++

+

Pracownia Projektowa ADHD została założona przez Macieja Siczka i Macieja Walczynę w 2008 roku. Pracownia koncentruje się na wnętrzach użyteczności publicznej. We współpracy z Towarzystwem Projektowym jest odpowiedzialna za projekt Cafe Poczekalnia na Dworcu Centralnym w Warszawie. Oprócz adaptacji i rozbudowy Wydziału Wzornictwa ASP wykonała projekt Laboratoriów Dydaktycznych Centrum Nauki Kopernik, projekt Mediateki „Pawilon Kultury” w Grodzisku Mazowieckim, projekty wnętrz bibliotek publicznych na warszawskim Zoliborzu oraz wnętrza chętnie odwiedzanych restauracji  w Warszawie. Obecnie realizuje projekty kolejnych restauracji, domów i mieszkań oraz kilka większych projektów architektnonicznych.

+++++++++++

Maciej Siczek

Architekt i designer. Uzyskał tytuł magisterski na  Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiował na Wydziale Architektury  Centre For Higher Education w Horsens (Dania). Ukończył również studia magisterskie na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego  warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Pracuje jako projektant wnętrz, architekt, designer i fotograf . Partner w pracowni ADHD.

Wspólnie z Maciejem Walczyną zrealizował m.in. projekt Laboratoriów dydaktycznych w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie oraz siedzibę powstającej Katedry Mody na Wydziale Wzornictwa warszawskiej ASP. Współpracował przy projekcie wnętrz Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu oraz architektury  Pawilonu Polskiego na Expo 2010 w Szanghaju. Od  dziesięciu lat zajmuje się też projektowaniem stoisk wystawowych. Od niedawna z ramienia SARP prowadzi warsztaty partycypacyjne z zakresu Rozwoju Infrastruktury Bibliotek.

Laureat międzynarodowych konkursów designerskich organizowanych przez Nokię, finalista konkursu festiwalu Camerimage w Łodzi. Fotograf, filmowiec, podróżnik, entuzjasta klasycznych aut.

++++++++++

Aneta Wardzińska-Siczek

Architektka. Uzyskała tytuł magisterski na  Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiował na Wydziale Architektury  Centre For Higher Education w Horsens (Dania). Przez osiem lat zdobywała doświadczenie w renomowanych warszawskich pracowniach architektonicznych (BiM Architekci, S.A.M.I. Architekci), z którymi zdobywała nagrody w konkursach i realizowała ambitne projekty. Pracuje jako architektka i projektantka wnętrz. Od 2013 Partnerka w pracowni ADHD.

++++++++++

Aneta i Maciek są  rodzicami Antka i Wojtka 😉

++++++++++

Współpracują z nami:

Maciek Walczyna
Katarzyna Minasowicz
Zofia Konarska
Szymon Wanik
Izabela Sroka
Wojtek Piwowarczyk Jr.
Wiktor Kryjan
Patryk Kozak
Piotr Gniewek
Piotr Staszewski
Agnieszka Wilk
Michał Kulesza
Aleksandra Chodnikiewicz